Słowianie Ikariam

Głosujemy !!


#1 2009-05-24 15:47:49

sebakoxek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 18

Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

Demokracja : czyli sejm ,rozwiązywanie konfliktów dyplomatycznie,pokój
Monarchia -rządzi tylko rada nieustająca na czele z przywódcą naszym cesarzem
Stan Wojenny-syf bałagan czyli wszyscy robią co chcą

Offline

 

#2 2009-05-24 16:13:43

Pharao

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 6

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

Sebakoxek, demokracji to nawet w domu nie ma (no chyba że sam mieszkasz) i chyba że masz dom  a chcesz wprowadzić w sojuszu )

MaximusI na cesarza !

Ostatnio edytowany przez Pharao (2009-05-24 18:19:10)

Offline

 

#3 2009-05-25 00:04:16

Wloczykij

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 7

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

ja jestem za stanem wojennym tylko nazwę go "Złota wolność szlachecka" to w końcu nasza specjalność i byliśmy jedynym krajem gdzie to funkcjonowało oczywiście dopóki nie zostało wypaczone (z drugiej strony monarchie tez upadały nie mówiąc o demokracjach)a za liberum veto nie martwcie się nie jestem ale reszta jak najbardziej zawsze byłem w duszy Sarmatą "stan wojenny ""trzy razy tak"

Offline

 

#4 2009-05-25 09:42:50

grzes24zuz

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 2

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

ja tam glosuje na demokracje balaganu nie morze byc a i tez wszystko nie morze zalerzec od jednej osoby takie jest moje zdanie

Offline

 

#5 2009-05-25 11:47:27

Maximus I

Uczestnik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 12

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

Głupio troche na siebie glosowac jednak robie to wyłącznie ze względu na przekonania. Nie jestem zwolennikiem demokracji w takim wydaniu jakim obecnie istnieje jednak system monarchistyczny sprawdzał się przez stulecia a w niektórych państwach ( do których co niektórzy emigrują za pracą ) istnieje po dziś dzień, doskonale spełniając swoje zadanie. Zakładając sojusz pragnąłem odbudować wartości jakimi kierowali się ludzie w zaszłych czasach. Pod mądrymi rządami ludzie są w stanie osiągnąć wszystko, to tylko na przestrzeni dziejów pewne idee uległy wypaczeniu przez zachłanność i nieuczciwość klasy sprawującej "władzę" a tak naprawdę odpowiedzialnej za losy ogółu którego interesy powinni stawiać ponad wszystko. Tylko wielcy przywódcy dążący za swymi ideami byli w stanie poruszyć lud i walczyć o słuszną sprawę.

Offline

 

#6 2009-05-25 13:25:04

sobcio12

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 2

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

MaximusI na cesarza !

Offline

 

#7 2009-05-25 14:09:03

sebakoxek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 18

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

[quote=Pharao]Sebakoxek, demokracji to nawet w domu nie ma (no chyba że sam mieszkasz) i chyba że masz dom  a chcesz wprowadzić w sojuszu )

MaximusI na cesarza ![/quote]
co to ma znaczyć ?? po 1 to nie wiec wyborczy ani kampania wyborcza !! a po drugie co tak zile ze chce demokracji w tedy jak będzie monarchia tylko rada nieustająca będzie miała coś do powiedzenia

Offline

 

#8 2009-05-25 18:19:12

Pharao

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 6

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

Po pierwsze - to niestosowne dopisywać coś w cudzych postach (nie, żebym wskazywał palcem, ale chyba tylko admin ma takie uprawnienia, racja?)
Po drugie - po to jest forum żeby wymieniać na nim opinie więc o co kaman?
Po trzecie -  taka mała rada, powiedzmy, że "od wujka dla małolata" -  nad emocjami  należy panować... Rozumiem, że boisz się o stołek ale takimi pomysłami to sobie nie pomagasz

I jeszcze jedno - tak do wszystkich : myślę że te nazwy rang są niezbyt trafione, zwłaszcza określenie  "chłop" może mieć dla niektórych pejoratywny wydźwięk (ten "keź" też nie jest lepszy, hehe).
A w końcu nikt tu nikogo nie chce obrażać, prawda?

Ale poza tym wszystkim to jest pięknie, lato idzie i ptaszki śpiewają ))
I to by było tyle...

Wasz "CHŁOP" Pharao

Offline

 

#9 2009-05-25 22:52:52

Pharao

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 6

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

PS.  Dla niewtajemniczonych : tekstu  "i chyba że masz dom" w moim pierwszym poście nie było - taki zapis wypacza sens wypowiedzi i moim zdaniem czyni ją obraźliwą

Offline

 

#10 2009-05-25 23:09:47

kris973

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 2

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

Ladnie napisana jest zewnetrzna  strona sojuszu .Wewnetrzna strona przypomina mi sredniowieczne czasy zacofania i rzadow monarchicznych gdzie bogaci sie bogaca a biedni placza.
Sadzilem ze sojusz jest po to by wspierac sie wzajemnie chronic slabszych przed naszymi  wspolnymi wrogami .
Widze tu tylko chore zasady ktore do niczego nie prowadza a moglbym powiedziec ze  obrazaja nowo wstepujacych
Ja osobiscie jestem jak najbardziej za demokracja.wzajemna pomoca  militarna jak i gospodarcza(nie mysle  tu o wykorzystywaniu naiwnych ktorzy na karzdy apel o surowce je wysylaja)

ps. przepraszam za pisownie ale mam cos z klawiatura

Offline

 

#11 2009-05-25 23:19:50

Maximus I

Uczestnik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 12

Re: Jaki Ustrój chcecie mieć/np.demokracja

Strona wewnętrzna jest w trakcie przekształceń- nieco poniosło naszego sekretarza- niestety Wasze opinie zmuszają mnie na założenie nowej sondy.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mt2destiny.pun.pl www.lovesensimusic.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.ibt.pun.pl www.nakazdytemat.pun.pl