Słowianie Ikariam

Głosujemy !!


#1 2009-05-25 14:19:36

sebakoxek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 18

Tak jak w tematyce tego forum

podawajcie kogo lubicie kogo do sojuszu z kim traktat a z kim wojnę żalcie się na tych co was atakują

Offline

 

#2 2009-05-25 16:40:49

Maximus I

Uczestnik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 12

Re: Tak jak w tematyce tego forum

No cóż mogę powiedzieć? - jeżeli chodzi o wojnę to po prostu nas na nią jeszcze nie stać, zapewne to widzicie patrząc na punktację w ambasadzie. Aby wojna miała sens każdy musi posiadać armię która da radę bronić własnych granic nie wspominając o ataku na wroga aby zdobyć wymagany WSL. Traktaty mamy z NAVY i ich akademią-właśnie zapomniał bym - wszyscy chłopi powinni się cieszyć, że są w sojuszu docelowym a nie w akademiach z których, rzadko się wychodzi. Teraz się pożalę - szkoda że nasi członkowie tak rzadko się udzielają - w innych sojuszach każda zauważona rzecz w grze zaraz ma swoje odbicie w wiadomościach do innych członków - tzn. do sojuszu , spostrzeżenia jakimi się podzielicie z innymi członkami mogą tylko zaowocować. Przykładowo może chodzić o ataki, obronę jakie jednostki budować najlepiej a jakie nie bo to tylko strata czasu i surki. UAKTYWNIJCIE SIĘ!!! APELUJĘ DO WAS MOI WIERNI ZIOMKOWIE!!!

Jak zwykle się rozpisałem jednak z tego już mnie znacie:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mt2destiny.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.nakazdytemat.pun.pl www.lovesensimusic.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl